Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Chaty “Wichrowe Wzgórze”

drogowskaz

Odetchnij od wielkomiejskiego zgiełku i odkryj swój osobisty raj na Wichrowym Wzgórzu!

Góralskie Chaty, luksusowe Apartamenty wraz ze strefą SPA i kawiarnią Baciarka to wszystko w jednym miejscu otoczone pasmem gór Beskidu Sądeckiego.
Zapraszamy już dziś na nasze Wichrowe Wzgórze, gdzie:
– czas płynie wolniej
– człowiek doświadcza prawdziwego obcowania z naturą
– nic nie musisz, a wszystko możesz!

POŁOŻENIE

Wichrowe Wzgórze znajduje się w Krynicy Zdroju przy ulicy Halnej 47, na stoku Góry Holica. Dzięki temu z każdej Chaty czy Apartamentu, roztacza się widok na panoramę Krynicy i otaczające ją pasma gór Beskidu Sądeckiego, który zapiera dech w piersiach. W ciągu jednego dnia można odbyć ciekawą i niezapomnianą podróż, zaczynając od zwiedzania Krynicy Zdrój, a kończąc na najdalszych zakątkach Polski południowej np. Pieniny, Tatry.

O NAS

Oferujemy Państwu wygodny, spokojny oraz miły wypoczynek, tak aby był długo i ciepło wspominany. Zadbaliśmy o pełne wyposażenie Chat i Apartamentów oraz dla pełnego komfortu i relaksu otworzyliśmy kameralne SPA oraz kawiarnię Baciarka.

1. Chaty góralskie (prywatny grill, sauna fińska przy każdej chacie)

Nasze Chaty tj. Koliba, Bacówka i Gazdówka przeznaczone są dla gości do 9 osób. Każda Chat składa się z 3 pokoi, 2 łazienek, w pełni wyposażonej kuchni wraz z częścią biesiadną z kominkiem.
Przy Chacie Koliba i Bacówka jest niewielki, kameralny ogród przy którym znajduje się taras, zadaszony grill oraz sauna fińska Beczka.
Gazdówka, w odróżnieniu od ww. chat, dodatkowo posiada część wypoczynkową, dużo większy zadaszony taras, a do dyspozycji gości Gazdówki, oprócz sauny fińskiej jest także Balia z jacuzzi opalana drewnem.

2. Apartamenty (zadaszony taras, prywatny ogródek)

Wichrowe Wzgórze to również wypoczynek w nowych Apartamentach, które są przeznaczone dla 5 osób. Każdy Apartament jest dwu poziomowy i składa się z 2 pokoi, 1 łazienki, w pełni wyposażonej kuchni z częścią jadalną oraz z częścią wypoczynkową przy kominku. Apartamenty mają wyjście na duży widokowy taras z częścią zieloną do opalania.

UDOGODNIENIA (SPA, kawiarnia Baciarka, narciarnia, pralnia, place zabaw)

Goście Chat i Apartamentów na Wichrowym Wzgórzu dodatkowo mogą korzystać ze wcześniej zamówionych przepysznych śniadań , które oferuje niedawno otwarta kawiarnia Baciarka. Zapraszamy Państwa na aromatyczną kawę oraz nasze domowe wypieki. Przygotujemy puchar lodowy na wypasie dla najmłodszych, a nalewki czy wina dla trochę starszych. 😉
Strefa SPA jest bardzo kameralna, oferuje saunę fińską, grotę solną, tężnię, jacuzzi oraz przestrzeń do masażu (świecą, kamieniami, leczniczego) i relaksu. W obiekcie znajduje się również pralnia, narciarnia,
Dla Dzieci są 3 place zabaw oraz trampolina i w okresie letnim basen.
To wszystko i wiele więcej czeka na Państwa nas stoku góry Holica w kompleksie Chat i Apartamentów Wichrowe Wzgórze.

OPIS POKOI

W kompleksie Chaty Wichrowe Wzgórze mamy trzy Chaty góralskie, które pomieszczą do 9 osób: Koliba, Bacówka oraz Gazdówka. Każda chata jest przygotowana i w pełni wyposażona na 9 osób. Od tego roku do Państwa dyspozycji oddajemy również najnowsze dwa Apartamenty: Jesienny i Zimowy, w których możemy jednorazowo przyjąć od 5 do max 7 osób. Zarówno w Chatach jak i w Apartamentach jest m. in. w pełni wyposażona kuchnia, kominek oraz narciarnia.

Dbając o najwyższy standard Państwa pobytu na Wichrowym Wzgórzu oferujemy:
1. Chaty góralskie:
– 3 sypialnie ( pokój 4 os. , pokój 3 os. oraz pokój 2 os.)
– pościel jest w każdej sypialni
– 2 łazienki ( prysznic, suszarka do włosów, ręczniki)
– w pełni wyposażony aneks kuchenny
– narciarnia ze specjalną grzałką do suszenia butów narciarskich
– salon biesiadny z kominkiem
2. Apartamenty:
– 2 sypialnie ( pokój 3 os. oraz pokój 2 os.)
– pościel jest w każdej sypialni)
– łazienka ( prysznic, suszarka do włosów, ręczniki)
– w pełni wyposażony aneks kuchenny
– narciarnia ze specjalną grzałką do suszenia butów narciarskich
– salon z częścią wypoczynkową i jadalnianą

 

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

Galeria Zdjęć

Wyślij zapytanie

There have been some errors with your submission:

Nasi Partnerzy i Sponsorzy