Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Dom Wczasowy “Rzymianka”

Rzymianka_zdjęcie

Dom Turysty PTTK „RZYMIANKA” w Krynicy-Zdroju jest usytuowany w bardzo atrakcyjnym miejscu, niedaleko centrum uzdrowiska, w odległości zaledwie 600 metrów od krynickiego deptaka i pijalni wód mineralnych. Zarówno dojazd, jak i dojście do budynku są bardzo wygodne (teren płaski, bez wzniesień – istotne dla rowerzystów lub osób na wózkach inwalidzkich).

Przed budynkiem znajduje się nieduży bezpłatny parking. Na terenie obiektu można korzystać z dostępu do bezprzewodowego internetu. W bliskim sąsiedztwie są zlokalizowane korty tenisowe, stadion sportowy, kryte lodowisko, sklepy, dancingi oraz Ośrodek Narciarski „Henryk-Ski”. Wokół dostępnych jest także wiele miejsc dla sympatyków zarówno spokojnych spacerów, jak i szalonych eskapad.

Ośrodek oferuje pokoje 2-,3- i 4-osobowe z łazienkami. Umeblowanie pokoi obejmuje nowe i wygodne łóżka kontynentalne (90 x 200 cm), krzesła, stolik, szafę oraz TV. Pokoje przeszły kapitalny remont na przełomie 2018 i 2019 roku. Na parterze obiektu znajduje się przytulna jadalnia. W ciepłe dni można posiłki można zjeść na zacisznym tarasie z tyłu ośrodka (wyjście bezpośrednio z jadalni).

Obiekt dla każdej z grup ustala indywidualne, elastyczne pory posiłków i bogate menu. Słynie z bardzo smacznych i obfitych dań, przygotowywanych zgodnie z życzeniami Gości. Śniadania i kolacje podaje na szwedzkim stole, a do obiadu serwuje kilka rodzajów sałatek, które oferuje bez ograniczeń.

 

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

 

Wyślij zapytanie

There have been some errors with your submission:

Nasi Partnerzy i Sponsorzy