Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Hotel “Henryk 2”

henryk2

Hotel „Henryk 2” położony jest w centrum uzdrowiska Krynica-Zdrój, w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Narciarskiego „Henryk-Ski”, co umożliwia bardzo szybkie dotarcie na jego stoki. Jest on zlokalizowany w pięknej okolicy, stwarzającej świetne warunki do wyciszenia się i pełnego odpoczynku w górskim klimacie. Stanowi też idealną bazę wypadową dla górskich wycieczek rodzinnych czy zorganizowanych grup młodzieżowych. Bliska odległość do lodowiska i innych atrakcji miasta stwarzają możliwości bardzo urozmaiconego wypoczynku, a oddalone o kilkuminutowy spacer centrum Krynicy-Zdroju pozwala na poruszanie się po mieście praktycznie bez konieczności używania samochodu. Niemalże bezpośrednio naprzeciwko budynku znajduje się staropolska „Gospoda u Krakowiaka”, gdzie można skosztować smacznej, regionalnej kuchni.

 

Obiekt posiada 24 pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, mogące łącznie pomieścić 66 osób. Z większości z nich widoczna jest przepiękna panorama uzdrowiska oraz trasy ośrodka narciarskiego. Wrażenia widokowe potęgowane są jeszcze bardziej przez wybudowaną „panoramiczną windę”. Pokoje są przytulnie urządzone i wyposażone w łazienkę, telewizję i telefon oraz posiadają dostęp do internetu. W ośrodku znajduje się także sala jadalna, w której serwowane są regionalne śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacje. Obiekt dysponuje również zadaszonym miejscem do grillowania, przechowalnią sprzętu narciarskiego, tarasem oraz bezpłatnym parkingiem.

 

Hotel „Henryk 2” jest częścią Kompleksu Wypoczynkowego „HENRYK” w Krynicy-Zdroju, który powstał w roku 1995. W jego skład wchodzi baza noclegowa, ośrodek narciarski oraz zaplecze gastronomiczne. Dzięki temu daje turystom odwiedzającym Krynicę-Zdrój możliwość pełnego wypoczynku bez konieczności pokonywania dużych dystansów. Odwiedzający kompleks Goście mogą skorzystać z dwóch obiektów noclegowych („Henryk 1” oraz „Henryk 2”), z regionalnej kuchni w „Gospodzie u Krakowiaka” oraz z kolei krzesełkowej na Górę Krzyżową w Ośrodku Narciarskim „Henryk-Ski”.

 

 

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

Wyślij zapytanie

There have been some errors with your submission:

Nasi Partnerzy i Sponsorzy