Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Hotel “Henryk 1”

Henryk_zdjęcie

Hotel „Henryk 1” położony w jest w samym centrum Krynicy-Zdroju, w odległości zaledwie około 100 m od słynnego krynickiego deptaku, bardzo blisko obiektów uzdrowiskowych, największych atrakcji Krynicy-Zdroju, restauracji, pubów i dancingów. Dzięki swojemu tak dogodnemu położeniu w sercu malowniczego uzdrowiska daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno dla narciarzy (najbliższy Ośrodek Narciarski „Henryk-Ski” oddalony jest od niego o zaledwie ok. 500 m), jak i pasjonatów górskich wycieczek, rodzin z dziećmi oraz wszystkich chcących spędzić czas w przyjaznej atmosferze.

 

Hotel posiada 28 pokoi rożnego typu, komfortowo wyposażonych, w większości z balkonami oraz wspaniałym widokiem za oknem na Górę Parkową i na centrum miasta. W budynku znajduje się również sauna, jacuzzi oraz mini siłownia.

 

Swoim Gościom ośrodek oferuje doskonałą, domową kuchnię. Podaje bogate śniadania w formie bufetu szwedzkiego z regionalnym akcentem, w ramach których na stołach można znaleźć m.in.: domowe pieczone mięsa, swojskie wędliny oraz miejscowe sery – dania syte i ciepłe, a ponadto świeże warzywa i owoce oraz duży wybór pieczyw i ciast. Obiadokolacje serwuje do stołu w formie gotowych zestawów złożonych z zupy, drugiego dania, deseru, kompotu oraz kawy i herbaty.

 

Każdy przyjezdny może liczyć na pomocną i zawsze życzliwą obsługę.

 

Dla zmotoryzowanych Gości zagwarantowany jest darmowy parking.

 

Profesjonalna obsługa obiektu, jego komfortowe pokoje i ciepła atmosfera pozwalają zregenerować siły oraz zapomnieć o codziennych obowiązkach.

 

Hotel „Henryk 1” jest częścią Kompleksu Wypoczynkowego „HENRYK” w Krynicy-Zdroju, który powstał w roku 1995. W jego skład wchodzi baza noclegowa, ośrodek narciarski oraz zaplecze gastronomiczne. Dzięki temu daje turystom odwiedzającym Krynicę-Zdrój możliwość pełnego wypoczynku bez konieczności pokonywania dużych dystansów. Odwiedzający kompleks Goście mogą skorzystać z dwóch obiektów noclegowych („Henryk 1” oraz „Henryk 2”), z regionalnej kuchni w „Gospodzie u Krakowiaka” oraz z kolei krzesełkowej na Górę Krzyżową w Ośrodku Narciarskim „Henryk-Ski”.

 

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

Wyślij zapytanie

There have been some errors with your submission:

Nasi Partnerzy i Sponsorzy