Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Hotel “Victoria Cechini”

48699337

Hotel „Victoria Cechini” to nowoczesny, luksusowy i elegancki obiekt położony w malowniczym otoczeniu gór Beskidu Sądeckiego. Leży w samym centrum uzdrowiska Krynica-Zdrój, które dzięki specyficznemu mikroklimatowi, bogactwu wód mineralnych oraz licznym atrakcjom turystycznym jest idealnym miejscem do wypoczynku tak rodzinnego, jak i indywidualnego, a w szczególności dla osób poszukujących chwil wytchnienia, z dala od tłumu ludzi i zgiełku wielkich miast.

Hotel jest umiejscowiony w pięknym, nowym budynku wyróżniającym się architekturą nie tylko w najbliższej, ale i w szerszej okolicy. Do dyspozycji Gości oddaje przestronne, przytulne, komfortowe i stylowe, gustownie urządzone pokoje z wygodnymi łóżkami oraz funkcjonalną łazienką zapewniające możliwość dołożenia dostawki. Łącznie obiekt posiada 11 pokoi w tym 2 apartamenty rodzinne oraz 1 apartament dwupoziomowy z widokiem na panoramę Krynicy-Zdroju. Większość pokoi posiada balkon. Ich wyposażenie obejmuje: wygodne łoże małżeńskie, kabinę prysznicową, telewizor, radio, lodówkę, czajnik elektryczny, ręczniki, bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi, kawę, herbatę, cukier oraz wodę mineralną.

W pobliżu hotelu jest zlokalizowana kolejka na szczyt Góry Parkowej oraz krynicki deptak z pijalnią wód mineralnych. Znajdujący się tuż obok obiektu przystanek autobusowy umożliwia wygodny dojazd w praktycznie każdy zakątek miasta, w tym m.in. do dolnej stacji kolejki gondolowej na Jaworzynę Krynicką.

Oprócz swojej standardowej oferty hotel oferuje również pakiety specjalne, w tym m.in. weekend dla dwojga, voucher podarunkowy czy pakiet wakacyjny.

Nieważne, czy ktoś podróżuje służbowo czy prywatnie – pobyt w Hotelu „Victoria Cechini” będzie niezapomniany. Obiekt daje poczucie domowej atmosfery, gdzie wszystkich gości wita się z uśmiechem i z serdecznością. Zapewnia także namiastkę inspirującej energii oraz spokojną przestrzeń, w której można prawdziwie odpocząć.

 

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

Wyślij zapytanie

There have been some errors with your submission:

Nasi Partnerzy i Sponsorzy