Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy “Sportowiec”

Osw-Sportowiec-Hotel-Krynica-Zdroj-Exterior

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „SPORTOWIEC” położony jest w malowniczej części Beskidu Sądeckiego, w zacisznym i spokojnym centrum uzdrowiska Krynica-Zdrój, u stóp Góry Krzyżowej. Od krynickiego deptaku dzieli go zaledwie 600 metrów, a w niedalekiej odległości znajduje się wiele atrakcji turystycznych i sportowych, tj. m.in.: lodowisko (50 m), korty tenisowe (50 m), sankostrada (200 m), boisko sportowe (200 m), wyciąg narciarski “Henryk-Ski” (300 m) oraz Park Słotwiński (900 m).

Ośrodek posiada 40 (maksymalnie do 45) miejsc noclegowych w 23 kameralnych pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny i są wyposażone w telewizję satelitarną, telefon, Wi-Fi, czajnik bezprzewodowy, radio oraz leżaki.

Obiekt dysponuje salą konferencyjną, która jest w stanie pomieścić do 40 osób w układzie teatralnym, a do 30 osób w układzie konferencyjnym. Wyposażona jest ona w bogaty sprzęt audiowizualny: rzutnik multimedialny, rzutnik folii (grafoskop), flipchart, ekran prezentacyjny, DVD, system nagłaśniający, ksero, oraz dostęp do internetu. Sala ta ona idealne miejsce do organizacji spotkań integracyjnych, szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych.

Kameralna restauracja Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „SPORTOWIEC” serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej. W razie potrzeby menu restauracji może być jednak dostosowywane również do indywidualnych, dietetycznych wskazówek klientów.

Restauracja zapewnia następujące posiłki:

– śniadania w formie bufetu szwedzkiego,

– obiady dwudaniowe z deserem i kompotem,

– kolacje z ciepłymi daniami oraz tzw. zimną płytą.

Oprócz bieżącej obsługi Gości na życzenie klientów restauracja organizuje również uroczyste bankiety, przyjęcia koktajlowe oraz przyjęcia okolicznościowe. Za wyjątkową dbałość o doskonały klimat i miłą obsługę jest bardzo ceniona przez swoich Gości.

Ponadto ośrodek dysponuje basenem, gabinetem odnowy biologicznej, bilardem, salą zabaw dla dzieci oraz wypożyczalnią rowerów, rakiet tenisowych i łyżew.

W jego bliskim sąsiedztwie przebiegają szlaki turystyczne, którymi można podążać podziwiając beskidzkie krajobrazy, pozwalając się oczarować przyrodzie, która zachwyca o każdej porze roku. Takie usytuowanie ośrodka daje możliwość wypoczynku i relaksu, z dala od zgiełku i hałasu wielkich miast.

 

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

Wyślij zapytanie

There have been some errors with your submission:

Nasi Partnerzy i Sponsorzy