Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Willa “Miła”

Miła_zdjęcie
  • Telefon: 18 471 57 64
  • Mobile: 606 442 555
  • Adres: ul. Piękna 2 , 33-380 Krynica-Zdrój

Willa „Miła” położona jest w samym sercu Krynicy-Zdroju. Obiekt usytuowany jest na wzgórzu, z którego roztacza się przepiękny widok na centrum uzdrowiska. Znajduje się w odległości zaledwie 200 metrów od deptaku i pijalni wód mineralnych. Taką samą drogę trzeba pokonać, aby dostać się do wyciągu narciarskiego „Henryk-SKI” i do kolejki linowo-terenowej na Górę Parkową.

Obiekt dysponuje pokojami 2-, 3- oraz 4-osobowymi i jednorazowo może pomieścić 35 Gości. Pomieszczenia wyposażone są w łazienki z prysznicem, a niektóre z nich mają także balkony. W budynku działa internet. Jest także bezpłatny parking dla Gości. Można również korzystać ze świetlicy, w której znajduje się stół do grania w tenisa stołowego oraz piłkarzyki. Obiekt ponadto posiada miejsce na pozostawienie sprzętu narciarskiego. Aby odpocząć, warto pospacerować w ogrodzie, z którego widać piękne okoliczne góry. W ogrodzie można też zorganizować grilla.

Dla grup zorganizowanych przy dłuższych pobytach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Ciekawostką jest, że w willi często przebywał Karol Wojtyła. Z domu wybierał się na piesze wycieczki po okolicznych szlakach turystycznych.

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

Nasi Partnerzy i Sponsorzy