Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Pokoje gościnne Pasieki “BARĆ” w Kamiannej

barc

Pasieka „BARĆ” oferująca miły wypoczynek w pokojach gościnnych zlokalizowana jest w malowniczej i cichej wiosce Kamianna, leżącej na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Niskiego. Zaprasza zarówno sympatyków miodów, miłośników ciszy, jak i amatorów aktywnego wypoczynku.

Do dyspozycji Gości oddaje 5 pokoi 2- i 3-osobowych w dobrym standardzie. Każdy z nich jest wyposażony w łazienkę, telewizję satelitarną, czajnik, telefon i balkon. Na miejscu można zamówić smaczne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje lub też skorzystać z lokalnego bufetu gastronomicznego. Oprócz pokoi gościnnych w obiekcie mieści się również kawiarenka internetowa, w której można korzystać z bezprzewodowego internetu. Przed budynkiem znajduje się plac z możliwością parkowania samochodów.

W pobliżu obiektu jest zlokalizowany skansen uli i pasieka z bardzo łagodnymi pszczołami, w której do pszczelich gniazd można zaglądać przez szklane ściany uli. Dzięki tak bliskiemu sąsiedztwu pasieki miody można nabywać niemalże prosto z ula.

Na terenie Pasieki „BARĆ” znajduje się ścieżka edukacyjna, którą można przejść z przewodnikiem.

W zimie na amatorów jazdy na nartach czeka w pobliżu oświetlony wyciąg narciarski. Do dyspozycji narciarzy są również wykwalifikowani instruktorzy nauki jazdy na nartach oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

Z uwagi na brak zasięgu telefonii komórkowej każdy odwiedzający to miejsce musi liczyć się z koniecznością komunikacji jedynie przez internet.

Pokoje gościnne Pasieki „BARĆ” stanowią doskonałą opcję wypoczynku dla osób spragnionych rekreacji na łonie natury. Pobyt w tym niezwykłym miejscu jest idealną okazją do bliskiego, niemalże namacalnego kontaktu z przyrodą. Panująca tu cisza zapewnia ukojenie i pozwala odpocząć od codziennego zabiegania i myślenia o pracy.

 

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

 

 

Wyślij zapytanie

There have been some errors with your submission:

Nasi Partnerzy i Sponsorzy