Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Pokoje gościnne “Trojanda”

Trojanda-Krynica-Zdroj-1256779
  • Telefon: 18 471 26 02
  • Mobile: 609 687 278
  • Strona www : http://trojandakrynica.pl/
  • Adres: ul. Kazimierza Pułaskiego 44 , 33-380 Krynica-Zdrój

Pokoje gościnne „Trojanda” w Krynicy-Zdroju położone są w cichej i spokojnej części uzdrowiska u podnóża Góry Parkowej. W pobliżu znajdują się szlaki turystyczne, trasy spacerowe oraz źródełko z czystą, górską wodą. Do deptaku prowadzi alejka spacerowa, którą przejście zajmuje zaledwie około 10 minut.

Obiekt oferuje 24 miejsca noclegowe w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Wszystkie pokoje dysponują łazienkami z kabinami prysznicowymi, umywalkami oraz WC. Każdy pokój posiada także kablową telewizję satelitarną, a część z nich ma również balkony. Do dyspozycji Gości są ponadto: bezprzewodowy internet Wi-Fi (światłowód), wyposażona kuchnia z jadalnio-świetlicą, ogólnodostępne żelazko z deską do prasowania, ogrzewana przechowalnia sprzętu sportowego (rowerów i sprzętu narciarskiego) oraz bezpłatny, niestrzeżony parking dla zmotoryzowanych. Na życzenie Gości udostępniane są również suszarki do włosów.

Obok budynku jest zagospodarowany teren zielony z ławkami, placem zabaw i grillem. Korzystanie przez dzieci z wyposażenia obiektu (huśtawki, trampolina, zjeżdżalnia, piaskownica, itp.) może się odbywać tylko i wyłącznie pod nadzorem ich opiekunów.

W wolnej chwili Goście mogą zrelaksować się w ogrodzie.

Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość pozostawienia bagażu do godz. 20:00.

We wszystkich pomieszczeniach obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu (jest ono dozwolone tylko i wyłącznie na zewnątrz budynku).

Obiekt nie przyjmuje osób ze zwierzętami.

Dzięki domowej atmosferze oraz położeniu w spokojnej okolicy pobyt w obiekcie sprzyja wypoczynkowi.

 

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

Nasi Partnerzy i Sponsorzy