Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Sanatorium “ZGODA”

160

Sanatorium usytuowane jest w centrum Krynicy-Zdroju, przepięknym uzdrowisku słynącym z niepowtarzalnych walorów klimatycznych, leczniczych i turystycznych. To tutaj czekają na Państwa unikalne w skali światowej źródła wód mineralnych, górskie powietrze oraz niezliczone bogactwo atrakcji.

 

Sanatorium “Zgoda” stwarza odpowiednie warunki do profilaktyki, leczenia, rehabilitacji a także wypoczynku indywidualnego i grupowego. Jest obiektem o wieloletniej tradycji lecznictwa uzdrowiskowego, którego priorytetem niezmiennie pozostaje dbałość o zdrowie, wypoczynek i zadowolenie kuracjuszy.

 

Serdeczna i gościnna atmosfera panująca w sanatorium sprawia, że kuracjusze czują się tu jak w domu. Nad ich zdrowiem i samopoczuciem czuwa zespół pielęgniarek i lekarzy.

 

Połączenie wspaniałej przyrody, wyśmienitego jedzenia, specjalistycznych zabiegów leczniczych z licznymi atrakcjami Krynicy-Zdrój pozwalają odzyskać zdrowie, humor i energię.

 

Sanatorium “Zgoda” zaprasza przez cały rok na różnorodne formy pobytu:

  • 3-tygodniowe turnusy sanatoryjne refundowane częściowo przez Narodowy Fundusz Zdrowia
  • 2-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne dofinansowane częściowo przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
  • 2-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne prywatne
  • Tygodniowe wczasy zdrowotne prywatne
  • Tygodniowe pobyty wypoczynkowe
  • Pojedyncze noclegi z wyżywieniem

 

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

 

Galeria Zdjęć

Wyślij zapytanie

There have been some errors with your submission:

Nasi Partnerzy i Sponsorzy