Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Karczma “Krynicka Koliba”

koliba_1

Karczma “Krynicka Koliba” znajduje się na szczycie góry Jaworzyna Krynicka. Można do niej dojść pieszo szlakami turystycznymi albo wyjechać kolejką gondolową.

Karczma zaprasza na kulinarną ucztę bogatą w regionalne przysmaki. Niepowtarzalny klimat góralskiej gospody i wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprawiają, że odwiedzający je Goście są wypoczęci i zadowoleni.

“Krynicka Koliba” to nie tylko Karczma, ale i również noclegi. Jest ona najwyżej położonym miejscem noclegowym w Krynicy-Zdroju. Nigdzie nie znajdą Państwo tak pięknego widoku z pokojów, jak właśnie w niej. Natomiast klimat jej wnętrz sprawi, że pobyt pozostanie niezapomnianym wspomnieniem.

“Krynicka Koliba” oferuje swoim Gościom 50 wygodnych miejsc noclegowych:

  • 12 pokoi 2-osobowych,
  • 5 pokoi 3-osobowych,
  • 1 pokój 4-osobowy,
  • 1 pokój 5-osobowy.

Przepiękne, klimatyczne pokoje (wszystkie z komfortowymi łazienkami) usytuowane są na piętrach nad karczmą. W każdym pokoju znajduje się telewizor, który na specjalne życzenie każdego Gościa może zostać jednak zdemontowany. Ponadto 2 pokoje posiadają wygodną antresolę, gdzie można przygotować dodatkowe miejsca noclegowe.

Obiekt organizuje ponadto wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, szkolenia oraz imprezy dla grup zorganizowanych oraz świadczy usługi dla firm.

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

Wyślij zapytanie

There have been some errors with your submission:

Nasi Partnerzy i Sponsorzy