Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Wykaz wycieczek

    AKTUALNY PROGRAM WYCIECZEK

P1010737

SŁOWACJA – WYSOKIE TATRY

W programie: Przejazd stokami Tatr Wysokich, spacer brzegiem jeziora Szczerskiego, zwiedzanie jaskini Ważeckiej, czas wolny w Popradzie. Tatry to najwyższy ..

150 zł (ulg. 140)
Beautifully situated Niedzica Castle on the Czorsztyn Lake in Pieniny Mountain

NIEDZICA – ZAMEK JEZIORO CZORSZTYŃSKIE REJS STATKIEM

W programie: przejazd malowniczą trasą z pejzażami kilku pasm górskich (m. in. panorama Pienin z Wysoką, Haligowskimi Skałami i masywem ..

130 zł (ulg. 120)
Zamek Stara Lubowla

SŁOWACJA STARA LUBOWLA WYŻNE RUŻBACHY

W programie: zwiedzanie średniowiecznego zamku w Starej Lubowli, spacer po uzdrowisku Wyżne Rużbachy, podejście do jeziorka trawertynowego Krater, czas wolny ..

100 zł (ulg. 90)
Autor: Michal Klajban

OSTREDOK – WIELKA FATRA, 16 CZERWCA 2024

Przejazd do miejscowości Liptovske Revuce. Piesze przejście na trasie: Vysna Revuca – Kriżna (1 574 m n.p.m.) – Ostredok (1 596 m n.p.m.) – Ploska (1 535 m n.p.m.) – Vysna Revuca. ..

145 zł
dukla

DUKLA – ŻARNOWIEC

Zwiedzanie Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu oraz obiektów sakralnych miejscowości Dukla: rokokowego kościoła ze słynnym nagrobkiem Marii Amalii Mniszchowej i ..

50 zł
lewocza

SŁOWACJA – LEWOCZA ZAMEK W KIEŻMARKU

W programie: przejazd autokarem na Słowację i zwiedzenie dwóch najważniejszych niegdyś miast Spisza – Kieżmarku (zabytkowe centrum miasta, średniowieczny zamek) ..

90 zł
Autor: Marcin Szala

LESKOWIEC – BESKID MAŁY 23 CZERWCA 2024

Przejazd do miejscowości Kocierz Moszczański. Piesze przejście na trasie: Przełęcz Kocierska – Potrójna – Madohora (929 m n.p.m.) – Leskowiec (918 m n.p.m.) ..

135 zł
lodowa

SŁOWACJA SŁOWACKI RAJ

W programie: przejazd na teren słowackiego Parku Narodowego „Słowacki Raj”, piesze ok. 30-minutowe podejście do Dobszyńskiej Jaskini Lodowej, zwiedzanie wewnątrz ..

140 zł
biesiada

BIESIADA PRZY OGNISKU

Przejazd autokarem do zadaszonego miejsca, ognisko, poczęstunek (kiełbaska, gorąca herbata), muzyka na żywo, wspólny śpiew i tańce, powrót autokarem do ..

60 zł

SZYMBARK – KASZTEL

Przejazd do Szymbarku, zwiedzanie renesansowego Kasztelu – perły polskiej architektury epoki Odrodzenia i Skansenu Wsi Pogórzańskiej z ekspozycją „Sztab Operacji ..

32 zł

Nasi Partnerzy i Sponsorzy