Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

SŁOWACJA – AQUACITY TERMY Z POKAZEM LASERÓW

135 zł (ulg. 120)

SŁOWACJA – AQUACITY TERMY Z POKAZEM LASERÓW


Krynica-Zdrój – Muszyna – przejście graniczne ze Słowacją w Leluchowie – Stara Lubowla – Podoliniec – Biała Spiska – Kieżmark – Poprad

Cena: 135 zł (ulg. 120)

Dodatkowe informacje

  • Godziny wyjazdu i przyjazdu: 13:30 - 21:45
  • Uwagi: 22.07 (piątek), 26.07 (wtorek), 02.08 (wtorek), 12.08 (piątek)
Długość trasy: 120km

W cenie

  • Autokar
  • Bilety wstępu
  • Pilot - przewodnik
  • Ubezpieczenie KL + NNW zagraniczne
  • Ubezpieczenie NNW

Opis

W programie: przejazd autokarem do Popradu, na miejscu krótki spacer po centrum miasta z przewodnikiem i czas wolny, następnie wstęp na kąpielisko termalne Aquacity Poprad i ok. 3,5-godzinny pobyt na basenach termalnych; do dyspozycji są wszystkie atrakcje Aqua Packet, tj.: wszystkie baseny zewnętrzne i wewnętrzne parku wodnego – otwarte baseny termalne, baseny relaksacyjne Blue Sapphire, baseny Blue Diamond z barem wodnym, baseny Piramida Majów (w sezonie letnim), 50 m kryty basen pływacki, baseny dziecięce i zjeżdżalnie, pobyt na kąpielisku kończy wieczorny, multimedialny pokaz laserów.

Popradzkie centrum wodne Aquacity to kąpielisko geotermalne położone na wysokości 672 m.n.p.m. u podnóża Tatr Wysokich. Stanowi ono całoroczny, komfortowy, nowoczesny i najbardziej ekologiczny na całej Słowacji kompleks kąpieliskowy. Woda termalna w Popradzie wypływa z wnętrza ziemi z głębokości ok. 1300 metrów i ma temperaturę 50°C. Aby umożliwić kąpiele jest ona sztucznie schładzana do temperatury od 30 do 38°C. Zawiera dużo minerałów o walorach leczniczych, głównie wapń. Działa korzystnie przy problemach układu ruchowego (dolegliwości kostno-stawowe), oddechowego (schorzenia górnych dróg oddechowych), nerwowego, sercowo-naczyniowego (problemy z krążeniem krwi) oraz daje dobre efekty kosmetyczne. Dzięki nowoczesnej technologii, używającej do dezynfekcji wody filtrów UV, baseny termalne w Popradzie wypełnione są krystalicznie czystą wodą termalną, w wyniku czego konieczność stosowania chloru w basenach jest znacznie zminimalizowana. Oprócz basenów termalnych kąpielisko oferuje także bary, teren sportowy na plażową piłkę nożną, siatkową i badmintona oraz miejsca zabaw dla dzieci. W ekskluzywnym basenie Blue Sapphire (z widokiem na Gerlach) dodatkową atrakcją jest wieczorny multimedialny pokaz laserowy.

Lokalizacja

Video

Nasi Partnerzy i Sponsorzy