Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Księga Gości

ksiega

W trosce o satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów nieustannie pracujemy nad doskonaleniem swojej oferty oraz standardu i jakości świadczonych przez nas usług. Mobilizacją oraz nieocenioną nagrodą i zachętą jest dla nas Państwa dobre słowo. Dlatego jeżeli jesteście Państwo zadowoleni z naszych usług to serdecznie prosimy o pozostawienie swojego pamiątkowego wpisu w naszej Księdze Gości.

Serdecznie dziękujemy!

Pamiątkowe Wpisy:

  1. Bylismy uczestnikami wycieczki do Budapesztu wraz z mężem w czerwcu i jesteśmy niesamowicie zadowolenie. Wycieczka doskonale zorganizowana i bardzo miła obsługa przewodnika i kierowcy. Niezapomniane wrażenia!

    Polecamy wszystkim!!!

  2. Witam.Miałem okazję spędzić 3 tygodnie w sanatorium Continental(turnus 06-27.10).Wybrałem się na kilka wycieczek organizowanych przez Was.Jestem pod wrażeniem,jak wszystko sprawnie było zorganizowane.A Panowie przewodnicy-chodzące encyklopedie.Dzięki Nim mogłem poznać wiele faktów i ciekawostek normalnie niedostępnych nawet w internecie.
    Dzięki bardzo.Pozdrawiam Piotr z Gdyni.

  3. Byłem w Krynicy kilka razy i wkrótce zamierzam się tu zjawić z całą rodziną, aby pokazać piękno tego miejsca i całej okolicy.

  4. polecam Krynice bylam w lutym i jest pieknie w tym roku w pazdzierniku jade znowu , bylam na wycieczce do Zakopanego i byla zorganizowana a pan przewodnik bardzo dokladnie wszystko opowiadal polecam wszystkim pozdrawiam Krystyna z Wladyslawowa

  5. Krynica. Ohh :))) najlepszy czas spędzony z rodzinką. Piękne widoki i nawet zalapalismy się na szkolenia. Super sprawa :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi Partnerzy i Sponsorzy