Biuro Turystyczne PTTK w Krynicy-Zdroju

Domy Wczasowe “Tryumfy”

Domy-Wczasowe-Tryumfy-Krynica-Zdroj-644123

Domy Wczasowe „TRYUMFY” w Krynicy-Zdroju to dwa budynki położone w samym centrum uzdrowiska, w pobliżu Pijalni Głównej i Góry Parkowej. Łącznie dysponują one ponad 100 miejscami noclegowymi w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych z dostępem do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

Oba domy oferują noclegi w pokojach dwojakiego rodzaju:
– pokoje I kategorii – stanowi je apartament z łazienką i WC, telefonem, TV, TV-sat oraz tarasem z widokiem na Górę Parkową, deptak lub las,
– pokoje II kategorii – obejmują one pokój z umywalką i radiem (łazienki zlokalizowane są na korytarzu i są wspólne dla dwóch, trzech lub czterech pokoi).

Obiekt słynie z wyśmienitej, domowej kuchni, jaką oferuje swoim Gościom. Do ich dyspozycji pozostaje stołówka z możliwością zamówienia smacznego wyżywienia na miejscu.

Wszystkich Gości spragnionych dobrej zabawy zaprasza kameralna świetlica wyposażona w stół bilardowy i tenisowy. Ośrodek oferuje ponadto komputery z dostępem do internetu oraz 2 sale telewizyjne wyposażone w TV-SAT i Kino Domowe.

Domy Wczasowe “TRYUMFY” zapraszają do korzystania z wczasów 1- i 2-tygodniowych zarówno dla turystów indywidualnych, jak i dla grup zorganizowanych (typu wczasy, kolonie, zielone szkoły, sympozja, zjazdy, itp.).

Obiekt organizuje bankiety oraz imprezy okolicznościowe (tj. sylwester, święta, wycieczki i kuligi).

Przy pobytach 14-dniowych i dłuższych, DW “TRYUMFY” oferują w promocji karnety na wodę mineralną w krynickich pijalniach oraz seanse w jaskiniach solnych.

Rezerwując miejsca noclegowe prosimy powołać się na polecenie ze strony PTTK KRYNICA.

 

Wyślij zapytanie

There have been some errors with your submission:

Nasi Partnerzy i Sponsorzy